Najnowsze buty sportowe dla mężczyzn

Rynek sneakersów rozwija się bardzo prężnie, dlatego sklepy z obuwiem obfitują w najnowsze modele, które coraz bardziej zaskakują swoim designem. Producenci butów sportowych konkurują już nie tylko komfortem i ergonomią obuwia, ale przede wszystkim wyglądem, który zaskakuje i sprawia, że wyróżniamy się na ulicy.

Buty sportowe Nike Air Max

Nowe Nike Air Max

Firma Nike w tym roku wprowadziła bardzo dużo nowych produktów, które znacząco odstają od zeszłorocznych projektów – ich design i paleta kolorystyczna są o wiele bardziej odważne. Buty męskie sportowe marki Nike, jakie zrobiły na mnie największe wrażenie to na pewno nowe airmaxy. Moim zdaniem Nike Air Max 270 to bardzo udany model, którego wygląd na pewno będzie się wyróżniał. Buty są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych – od czarnych, czy białych do bardziej skomplikowanych jak np. mleczno-różowe. Jedynym ich minusem jest mała szerokość, która służy przedłużeniu stopy – może się ona niestety okazać niewystarczająca dla osób z dużymi stopami. Zauważyłem, że wiele osób ma ten problem – nie tylko ja.

Adidas Alphabounce – najlepiej wyglądające buty sportowe?

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem to obuwie nie mogłem uwierzyć, że są to buty przeznaczone do biegania. Ich design może zdecydowanie konkurować z najnowszymi sneakersami, mimo że są one uzupełnione o technologie wspomagające bieganie. Powiem szczerze, że założyłbym je nie tylko na sesje joggingu, ale również na co dzień. Naprawdę urzekły mnie te buty sportowe. Jedyną przeszkadzającą mi rzeczą jest mała ilość wersji kolorystycznych – moim zdaniem powinny pojawić się bardziej odważne modele od czarnych i szarych.

Oczywiście nie są to wszystkie modele butów, jakie pojawiły się na rynku w roku 2018. To zestawienie pokazuje tylko najciekawsze, według mnie nowe modele, które z pewnością zyskają dużą popularność w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *