Najciekawsze Sneakersy

Sneakersy są ostatnio idealnym uzupełnieniem kreacji ulicznej. Warto tutaj zauważyć, że takie buty są bardzo uznane wśród młodzieży – nie tylko z powodu ich wyśmienitego wyglądu, ale też komfortu jaki zapewniają. Buty sportowe są też idealne dla osób, które zwracają szczególną uwagę na to co mają na sobie – ich wielka ilość pomaga w tworzeniu różnych niecodziennych kreacji.

Air Max, czyli najlepsze sneakersy.
Nike Air Max na zawsze pozostaną zapamiętane przeze mnie jako najlepsze sneakersy

Najciekawsze buty sportowE, czyli Sneakersy

Według mnie jedną z największych kolekcji sneakersów jest Air Max. Ta kolekcja obuwia znajduje się na rynku od roku 1987 i od premiery zostały wyprodukowane duże ilości urozmaiconych modeli. Wśród nich odnaleźć można Air Max 180, Air Max 94, czy Air Max 360, które charakteryzują się niezwykle niecodzienną podeszwą, która zaprojektowana została do znoszenia nawet najbardziej ekstremalnych warunków. Każdy wie też, że wśród tych modeli dostać można wiele różnych kolorów, a także rozmiarów. Nie jest to jednak możliwe w przypadku wszystkich modeli – niektóre są wyprzedane i już nigdy nie pojawią się na półkach.

Równie ciekawym modelem jest Adidas Superstar. Te buty sportowe przedsiębiorstwa Adidas utrzymują się na półkach z niezwykłą sprzedażą już od ponad 20 lat i są szalenie popularne w Polsce. Zastanawia mnie jednak skąd wzięła się ta popularność – możliwe, że jest tak ze względu na ich wyróżniający się kształt lub niską cenę – ok. 200 zł.

Inne, mniej znane przedsiębiorstwa.

Nie tylko Adidas i Nike wytwarzają buty sportowe. Polecam zwrócić uwagę na takie marki, jak np. Lacoste – to przedsiębiorstwo ma wielkie doświadczenie w projektowaniu takich butów. Firma bardzo eksperymentuje, jeżeli chodzi o design i paletę barw, dlatego nosząc takie buty będziesz wyróżniał się na ulicy, czy w pracy. Jednak jeżeli przede wszystkim chcesz, aby twoje buty były komfortowe sprawdź mniej popularne firmy. Ich produkty nie tylko nie odstają jakością od najbardziej znanych marek, ale też mają mniejszą cenę.